Tur Detayı

 • Süresi: 13 Gece 14 Gün
 • Bölgeler: Yunanistan, İtalya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan, Sırbistan
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 13 Temmuz 2024
Tur Detayları

OTOBÜS İLE DİSNEYLAND - AVRUPA TURU / 13 – 26 TEMMUZ 2023

 

(Yunanistan, İtalya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan, Sırbistan)

13 Temmuz 2024: Akşam: AYDIN – İPSALA (600 km.)

21:30- Aydın’dan belirlenecek noktadan hareket.

14 Temmuz 2024: IGOUMENİTSA (660 km.)

Yolda verilecek uygun molalarla, İzmir- Çanakkale üzerinden, erken sabah saatlerinde İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Yunanistan’a geçiyoruz. Yolda verilecek kahvaltı ve ihtiyaç molaları ile Selanik üzerinden Yunanistan Igoumenitsa Limanına ulaşıyoruz. Igoumenitsa’da öğle yemeği ve kısa bir şehir turunun ardından Adriyatik Denizi üzerinde konforlu bir feribot ile harika bir gece yolculuğu bizi bekliyor. Konaklama Feribotta.  (Kamaralar 3 veya 4 kişilik.)

15 Temmuz 2024: ANCONA – PİSA (405 km.)  GECE YOLCULUĞU

Sabah 10:30 saatlerinde Ancona limanına varışımızın ardından doğruca İtalya’nın Pisa şehrine hareket ediyoruz. Pisa’da öncelikle Mucizeler Meydanı, Pisa Kulesi ve Pisa Katedralini görüyoruz. Akşam yemeğinin ardından Fransa – Alsace bölgesine hareket ediyoruz.

16 Temmuz 2024: COLMAR – STRASBOURG – METZ (990 km.) GECE YOLCULUĞU

Colmar’da öncelikle şehir merkezine (Oldtown) varıyoruz. Sonra Aziz Martin Kilisesi, Özgürlük heykeli ve Pfister House görülecek yerler arasında. Öğle yemeğinden sonra Strasbourg şehrine geçiyoruz. Burada Strasbourg Katedrali, Vauban Köprüsü, Rohan ve Rhin Saraylarını göreceğiz. Akşam yemeğinden sonra Metz’deki otelimize geçiyoruz.

(ACE HOTEL METZ – 3*)

17 Temmuz 2024: METZ - PARİS (330 km.)

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Metz gezimize başlıyoruz. Metz Katedrali, Alman Kapısı, Cumhuriyet Meydanı, Neuf Tapınağı ve Kapalı Pazar yerini görüp Paris’teki otelimize geçiyoruz.

 (ACE HOTEL PARİS / Marne La Vallee – 3*)

18 Temmuz2024: PARİS

Otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Önce Eyfel Kulesine gidiyoruz. Burada vereceğimiz yeterli zamanın ardından Trocadero Meydanı, Zafer Takını görüyoruz. Avrupa’nın en güzel caddelerinden Şanzelize’de öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve Notre Dame Katedralini gezip otelimize dönüyoruz.

(ACE HOTEL PARİS / Marne La Vallee – 3*)

19 Temmuz 2024: DİSNEYLAND

Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Avrupa’nın en büyüleyici eğlence parkı Disneyland’e gidiyoruz. Gün boyu çocuklarımızla Disneyland’in tadını çıkarıyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

(ACE HOTEL PARİS / Marne La Vallee – 3*)

20 Temmuz 2024: PARİS – BRUGGE (300 km.)

Sabah kahvaltımızdan sonra Kuzeyin Venedik’i diye adlandırılan Belçika – Brugge şehrine geçiyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Brugge şehrinde Belediye Binası, Kutsal Han Bazilikası ve Çan Kulesi görülecek yerler arasında. Şehirde vereceğimiz akşam yemeği ve serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz.

(HOTEL – RESTAURANT WEINEBRUGGE – 4 * )

21 Temmuz 2024: BRUGGE – BRÜKSEL – AMSTERDAM (310 km.)

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Belçika’nın başkenti Brüksel’e geçiyoruz. Burada önce Grote Markt Meydanına varıyoruz. Belçika’nın en önemli ve en güzel meydanında serbest zaman veriyoruz. Burada Belediye Binası, Manneken Pis görülecek yerler arasında. Öğle ve Akşam yemeklerimiz alıp Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki otelimize hareket ediyoruz.

(CORENDON AMSTERDAM SCHİPHOL AİRPORT – 4*)

22 Temmuz 2024: AMSTERDAM

Otelimizdeki kahvaltıdan sonra Amsterdam şehir merkezine geçiyoruz. Dam Meydanı, Anne Frank Evi, Mademe Tussauds Müzesi, Rijkmuseum, Van Gogh Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca isteğe bağlı yapacağımız tekne ile kanal turunun ardından serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeğimizin ardından otelimize geçiyoruz.

(CORENDON AMSTERDAM SCHİPHOL AİRPORT – 4*)

23 Temmuz 2024: ZAANSE SCHANS – VOLENDAM

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Amsterdam’ın en ilginç köylerinden Zaanse Schans’a gidiyoruz. Yel değirmenleri ile meşhur bu köyde yeterli alış-veriş ve serbest zamanın ardından Volendam’a geçiyoruz. Bu şirin balıkçı kasabasında vereceğimiz yeterli serbest zamanın ardından Avusturya’ya doğru yolculuğumuz başlıyor.

24 Temmuz 2024: VOLENDAM – PARNDORF (1200 Km.)

Bir alış-veriş merkezi olan Fashion Outlet Parndorf’a varıyoruz. Burada sizlere vereceğimiz uzun bir serbest zamanımız var. Dilediğinizce gezip uygun fiyatlı mağazalardan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Konaklama Parndorf’daki otelimizde.

(PANNONIA TOWERS – 4*)

25 Temmuz 2024: PARNDORF – BELGRAD

Kahvaltımızın ardından Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz. Belgrad’da öncelikle Knez Mihailova caddesini geziyoruz. Cumhuriyet Meydanı, St. Mark’s Kilisesi, Kalemegdan Park, Skadarlija göreceğimiz yerler arasında. Akşam yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama Belgrad’ daki otelimizde.

(MAJDAN HOTEL- 4* )

26 Temmuz 2024: BELGRAD-SELANİK -TÜRKİYE

Otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben Belgrad’ a  yola çıkıyoruz ve Türkiye yönünde ilerliyoruz. İpsala sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, Gece Aydın’a ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ŞEHİR VE KÜLTÜR TURLARI
 • TÜM ŞEHİR GİRİŞ ÜCRETLERİ, TURİST KONAKLAMA VERGİLERİ
 • TÜM OTOBAN CHECK-POİNT (ZTL) VE OTOPARK ÜCRETLERİ
 • TÜM OTEL KONAKLAMALARI (ODA / KAHVALTI)
 • 1 Gece Gemi’de ¾ Kişilik odalarda konaklama
 • Lüks Otobüs ile Ulaşım
 • Araç İçi Limitli Su İkramı
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Schengen Vizesi ve Servis Hizmeti Ücreti (Geçerli vizesi olan veya Yeşil Pasaportu sahiplerine Vize gerekmemektedir.)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı Bedeli. Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır.
 • Tüm Öğle ve  Akşam Yemekleri ile Molalarda alınan yiyecek ve İçecekler
 • Her Türlü Otel Ekstraları
 • Müze ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Gemide Alınan Sabah Kahvaltısı
 • İsteğe Bağlı Amsterdam Kanal turu
 • İsteğe Bağlı Disneyland giriş ücreti
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € (65 Yaş üstü yolculardan 30 € alınır.)

Tarihler/Fiyatlar

TARİH 

13.07.2024

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800