Hakkımızda

Kısaca Biz

İzmir' de 20 seneyi aşkın süredir TÜRSAB'a bağlı A grubu seyahat acentası olan ŞİNO TUR, profesyonel ve eğitimli kadrosuyla siz seyahat severler ile birlikte en güzel hatıralara yenilerini eklemeye devam etmektedir. Uzman ekibimizle Yurt içi, Yurt dışı, Kültür turları, okul, dernek, klüp, ticaret ve sanayi odaları gezileri, büyük, orta ve küçük boy işletme kurum ve kuruluşların her türlü seyahat ihtiyaçlarını, otel rezervasyonları, uçak biletleri vb. hizmetler ile hızlı büyüyen müşteri kitlemiz ve yatırımlarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Uzman, yaratıcı, rekabetçi ve müşteri odaklı çalışan ekibimizle kişilere ve kurumlara yönelik yenilikçi çözümler sunarak, uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler oluşturarak misafirlerimize, bizimle çıktıkları yolculukta kendilerine destek vermek, daima yenilikleri yakından takip ederek öncülük eden ve sektöründe en iyi hizmet veren lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz

* Şeffaflık, * Dürüstlük, * Müşteri Memnuniyeti, * Profesyonellik, * Yüksek Kalite, * Çalışanların Mutluluğu, * Sorumluluk, * Karşılıklı sevgi ve saygı