Bilgilendirme

ÖNEMLİ TUR NOTLARI

*Gürcistan Hükümeti tarafından alınan karar neticesinde Batum Turu yalnızca NEGATİF PCR test sonucu ibraz edenler ile gerçekleştirilecektir.

*Batum’a çipli Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile girilebilir Ehliyet vb. kimlikler ile giriş yapılamamaktadır.TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile giriş yapabilirler. Ailesi ile olmayan ve Batum’a geçmek isteyen 18 yaş altı misafirlerimiz için Noterden onaylı Muvafakatname gerekmektedir. SEYAHATE ÇIKARKEN LÜTFEN NÜFUS CÜZDANINIZI YANINIZA ALMAYI UNUTMAYIN.

*Yeni kimlikler için başvurmuş olup hala eski kimliğini kullanan misafirlerimiz Gürcistan girişinde problem yaşamaktadır.

*Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden ESCAN TUR sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

Tur tarihinde iki Ülke arasında İmzalanan pasaportsuz ve vizesiz geçiş antlaşmasının iptali halinde Acentemiz programda değişiklik hakkına sahiptir.

*Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

*Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. Önemli rahatsızlığı olan ve mutlaka yanında ilaçlarını bulundurması gerekenler ilaç kullandıklarını doktor raporu ile kanıtlamak zorundadırlar. Raporsuz İlaç bulunduran kişilere hemen yasal işlem yapılmaktadır.
*Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.  Gezimize; spor ayakkabısı, yaylarda konaklamalarda  kalın mont,  fotoğraf makinesi ve bol film, Şemsiye, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz.

*Gürcistan’dan Türkiye’ye giriş yaparken eşya  getirebilmesi için en az 3 gün konaklamak zorunludur.

**Sümela Manastırı,Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak restorasyon çalışmaları nedeniyle 18.05.2019 tarihine kadar ziyarete kapalıdır. Tur tarihinizde çalışmalar tamamlanmamış olursa ziyaret yapılamayacaktır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiçbir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.


İptal Şartları

1-ÖDEMELER

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35'i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 15 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35'i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin,hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

2-İPTAL

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 1. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50'sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

D-Tüketicinin,kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

4.3-GENEL HÜKÜMLER

1-Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2'si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal,tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması,bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente'ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 

Tur Detayı

 • Süresi: 7 Gün 7 Gece
 • Bölgeler: Amasya- Hazeranlar Konağı- Atatürk Heykeli- Bandırma Vapuru- Samsun Giresun- Akçaabat- Trabzon- Sümela Manastırı- Fırtına Vadisi- Çamlıhemşin Zilkale Palovit Şelalesi- Huser Yaylası- Artvin- Sarp- Batum- Hopa- Borçka Karagöl- Uzungöl- Ordu- Boztepe- Fatsa- Bafra- Sinop- Kastamonu Karabük- Safranbolu- Amasra
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 04 Nisan, 10 Mayıs, 01. - 15 - 16 Haziran, 05 - 06 - 12 - 13 -19 - 20 26 - 27 - Temmuz, 03 - 10 - 16 17 - 24 - 30 Ağustos, 06 - 14 Eylül
Tur Detayları

BATUMLU KEYİF KARADENİZ TURU

SAMSUN(1)- ÇAMLIHEMŞİN(1)- BATUM(1)- ÇAYKARA(1)- FATSA(1)- KARABÜK(1)

Amasya- Hazeranlar Konağı- Atatürk Heykeli- Bandırma Vapuru- Samsun

 Giresun- Akçaabat- Trabzon- Sümela Manastırı- Fırtına Vadisi- Çamlıhemşin

 Zilkale Palovit Şelalesi- Huser Yaylası- Artvin- Sarp- Batum- Hopa- Borçka

Karagöl- Uzungöl- Ordu- Boztepe- Fatsa- Bafra- Sinop- Kastamonu

Karabük- Safranbolu- Amasra

MEŞHUR HUSER YAYLASINDA SALINCAK KEYFİ AYRICALIĞI İLE

 POKUT YAYLASI & GABARAN YAYLASI AYRICALIĞI İLE  

AYDER YAYLASI, UZUNGÖL YAYLASI AYRICALIĞI İLE

SÜMELA MANASTIRI AYRICALIĞI İLE

Hayallerinizi süsleyen Karadeniz’in tüm güzelliklerini tek bir turda keşfedebileceğiniz, her bir şehrin tadını çıkarabileceğiniz, yıllar geçse de asla unutamayacağınız bir tur sizleri bekliyor

7 Gece 7 Gün

PROGRAM

1 Gün: AMASYA- ŞEHZADELER PARKI-HAZERANLAR KONAĞI- ATATÜRK HEYKELİ-BANDIRMA VAPURU- SAMSUN

Akşam saat?16:00?Mavişehir Mavibahçe önü,?16:10?Bostanlı İskele önü,?16:20?Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü,?16:30?Girne Yunuslar Mavikule,?16:35?Girne Mevlâna Camii otobüs durağı önü,?16:40?Girne MC Donald’s karşısı,?17:00 Alsancak Lozan Fuar kapısı önü

17:15?Üçyol Pizza pizza Önü,?17:25?Susuz dede durak,?17:35?Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü,?18:00?Bornova E.Ü.H. önünden hareket ediyoruz. Turgutlu, Salihli, Kula, Uşak, Afyon, Ankara üzerinden Amasya'ya doğru yolculuğumuz başlıyor.

Sungurlu’da vereceğimiz kahvaltı molası sonrası?Şehzadeler Diyarı Amasya’ya doğru ilerliyoruz. Osmanlı dönemi devlet idaresinin staj yeri olarak kullanılan bu şehir, bir vadi içerisinde süslenmiş bir anıt misali Yeşilırmak ile hem beden olmuştur. Bu tarihi bölgenin tüm izlerini bir koleksiyon şeklinde barındıran?Amasya Müzesi?şehirdeki ilk durak noktamız oluyor. Arkeoloji, Etnografya ve Mumyalar Müzeleri’ni tek çatı altında barındıran müzemizi deneyimli rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Gezimize devam ederken Amasya’ya en çok eser bırakmış olan padişah II. Beyazıt’ın yaptırmış olduğu? Beyazıt Külliyesi’ni de geziyoruz ve Amasya’dan yolu geçmiş Osmanlı devlet büyükleri için hazırlanmış? Şehzadeler Parkı’nı gezerek, Yalı Boyu Evleri’ni fotoğraflama imkânı buluyoruz. Kesme taştan zemine oturtulmuş ahşap bedenli tarihi Amasya Evleri, 19. Yy’dan bugüne?Yeşilırmak?boyunca yaşanmışlıkları ile bize tarihten kesit sunmaktadırlar. Amasya dediğimiz zaman akla gelen başka bir değer topluluğu da?Amasya Kaya Mezarlarıdır.?Harşena Dağı’nın güney eteklerine, kalkerden kayalara oyularak yapılmış olan Kaya Mezarları, Amasya’yı İÖ.333’den İÖ.26’ya kadar başkent olarak kullanan Pontus Krallarına aittir. Bu tarihi yapıları ırmak karşısından fotoğrafladıktan sonra,?Amasya Kalesi’nin alt kısmına konuşlanmış eski bir Amasya Konağı olan?Hazeranlar Konağı’nı ziyaret ediyoruz. Amasya Mutasarrıfı Ziya Paşa'nın defterdarı Hasan Talat Efendi tarafından yaptırılmış bu tarihi?Osmanlı Konağı, Hatuniye Mahallesi'nde Yeşilırmak’a komşu sur duvarları üzerinde konuşlanmıştır. Gezimiz sonrası öğle yemeği molası vermek üzere yörenin lezzetli, geleneksel yemeklerini çağa rağmen değiştirmeyen restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeği sonrasında bu?tarihi şehri geride bırakarak?SuluovaHavza, Kavak?üzerinden, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizi kurtuluşa ulaştırmak için attığı ilk adıma şahit olan?Samsun’a ulaşıyoruz. İlk durağımız 1931 yılında Samsunluların atamıza bir vefa borcu olarak Avusturya’lı heykeltıraş Henrich Krippel’e yaptırdığı?Atatürk Heykeli?olacak. Fotoğraf molası sonrası Kahraman?Bandırma Vapuru’na?ulaşıyoruz. Anlatım ve serbest zaman sonrası keyifli günümüzü sonlandırarak Samsun’da otelimize yerleşiyoruz. 

Konaklama Hoteli: Samsun Hampton By Hilton Hotel

2 Gün: SAMSUN- GİRESUN- TRABZON- SÜMELA MANASTIRI- RİZE- AYDER YAYLASI-ŞENLİK DÜZÜ

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otobüsteki yerlerimizi alıyoruz ve rotamızı?Giresun’a çeviriyoruz yakın tarihimizin bir parçası, Millî Mücadelenin önemli isimlerinden Topal Osman Ağa’nın Mezarının da içinde bulunduğu?Giresun Kalesi (Panoramik),?diğer tarafımızda ise Karadeniz bölgesinin?tek adası olan?Giresun Adasını (Panoramik)?görerek sahil yolu üzerinden Karadeniz’in?incisi Trabzon’a ulaşıyoruz. Maçka’da alacağımız öğle yemeğinden sonra rotamızı ülkemizin ve Karadeniz Bölgesinin en önemli tarihi ve turistik gezi alanlarından olan?Sümela?Manastırına?çeviriyoruz. Trabzon’un Maçka İlçesi'nin?Altındere vadisine hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan?Sümela Manastırı, halk arasında "Meryem Ana" adı ile anılır. Vadiden yaklaşık 300 metre yükseklikte bulunan yapı, bu konumuyla manastırların şehir dışında, ormanlarda, mağara ve su kenarlarında kurulma geleneğini sürdürmüştür.?Rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezi sonrasında Rize üzerinden Ayder Yaylası'na varıyoruz. Dünyaca ünlü yaylada, Kalegon Vadisi içerisinde bulunan Gelintülü Şelalesi'nin eşsiz güzelliğini fotoğrafladıktan sonra geleneksel yayla şenliklerinin yapıldığı ve horonların edildiği Şenlik Düzü'ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz zamanla yayla manzarasında güzel hatıralar bırakıp fotoğraflar çekebilirsiniz. Ardından Çamlıhemşin’de?doğa manzaralı otelimize?yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Hoteli: Çamlıhemşin Topluca Yaylası Patika Hotel

3 Gün: ÇAMLIHEMŞİN- ŞENYUVA KÖYÜ- HUSER YAYLASI- BATUM

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında yeni keşiflere merhaba diyoruz. Çamlıhemşin’de?bizleri bekleyen minibüslerde yerlerimizi alıyoruz ve muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına?vadisini oluşturan önemli vadilerden olan?Çat?Vadisi’ne?giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek?Sevdaluk?dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı?Çinçiva?olan?Şenyuva?Köyü’nü?görüyoruz. Burada vadi içerisinde bulunan ünlü Şenyuva (Çinçiva) köprüsünde vereceğimiz fotoğraf molası ile bölgenin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarını da görerek?Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen?Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. yükseklikte bulunan?Zilkale?manzarasında benzersiz fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü?Meşe Deresi'ne ve?Palovit?Şelalesi’ne?ulaşıyoruz. Metrelerce yüksekten dökülen şelalenin debisinden saçılan su partikülleri ile yaşayacağımız hoş dakikaların ardından minibüslerimize binerek?Çamlıhemşin’e?geri dönüyoruz. Programa bağlı olarak dileyen misafirlerimizle (ekstra) Huser Yaylası yada hava durumuna bağlı alternatif olarak Gabaran Yaylasına çıkıyoruz. Buradaki ziyaretlerimiz sonrasında?Öğlen yemeği?Fırtına vadisindeki yöresel lezzetlerin?sunulduğu restorana ulaşıyoruz. Kırmızı benekli alabalık & Karalahana sarması & Muhlama & Kuymak & Turşu kavurma ve Laz böreği... Alacağımız yemekle beraber Dileyen misafirlerimiz Fırtına deresi üzerinde Zipline yaparak eşsiz doğada Adrenalin dolu zamanlar geçirebilirler. Buradaki serbest zamanımızın ardından, Artvin ilçeleri üzerinden Sarp Sınır Kapısı’na ulaşarak. Gürcistan’ın Adjara Özerk Bölgesi Başkenti Batum’a gerekli işlemler sonrası giriş yapıyoruz. Öncelikli olarak Havari Saint Mathias’ın da mezarının içerisinde bulunduğuna inanılan Gonio Kalesi’ni aracımızdan panoramik fotoğraflayarak Çoruh Nehri üzerindeki Gonio Köprüsü’nden geçerek şehre ulaşıyoruz. Yakın tarihlerde adından söz ettiren Batum ili gelişmeye ve değişmeye devam ederken kat ettiği yola şahitlik ediyoruz. Şehir gezimize Piazza Meydanı’ndan başlıyoruz. Venedik’te bulunan St. Sebastian meydanına benzerliği ile dikkat çeken meydan, mimarisiyle yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı başarmış. Buradaki gezimiz ardından Yunan mitolojisinde yer alan, Altın Postun hikâyesine konu edilmiş olan, Medea Heykeli’ni görüyoruz. Kamu kurum ve kuruluşların merkezi binalarını da görerek Tiyatro Meydanı’na ulaşıyoruz. Orjinalini İtalya’nın Bologna şehrinde görebileceğimiz Poseidon Çeşmesi’ni ve Tiyatro Binası’nı gördükten sonra Park Batumi’de vereceğimiz serbest zamanla dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir. Bambu Bahçesi’ni

görebilir yahut Batum Plajı’nı fotoğraflayabilir. Batum’da akşam yemeği serbest şekilde olacaktır. Konaklamamız Batum’da otelimizde. Dileyen misafirlerimizle ekstra Gürcü gecesine katılacak yöresel ürünlerle bezenmiş eğlenceli bir gece geçireceğiz.

Konaklama Hoteli: 5* Euphoria Hotel

4 Gün: BATUM- BORÇKA- KARAGÖL- ÇAYELİ- RİZE- OF- UZUNGÖL- ÇAYKARA

Sabah otelimde alacağımız kahvaltı sonrasında, Sarp Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz, pasaport işlemleri ile birlikte vereceğimiz serbest zaman sonrasında toplanarak çıkış işlemleri sırasında freeshop alışverişi yapabilirisiniz. Ardından otobüsümüzle buluşarak Kemalpaşa-Hopa üzerinden Borçka’ya?hareket ediyoruz. Karadeniz’in en güzel dağ gezilerinden biri olan?Karagöl?turumuz başlıyor (ekstra). Gizemi ve güzelliği ile yeşilin bin bir çeşit tonunu görerek?1650?metre zirveye ulaşıyoruz. Burada Karadeniz bitki örtüsünün en güzel örneklerinden birini göreceğiz.?Klaskur?Deresi’nin?önünü kapanmasıyla oluşmuş bir doğa harikası?Karagöl’de?göl kenarında çayımızı yudumlarken güzel manzaranın tadına doyamayacaksınız.?Geçireceğimiz serbest zamanla dileyen konuklarımız göl etrafında manzaralar eşliğinde yürüyüş yapabilirler. Ardından minibüsteki yerlerimizi alıyoruz.?Borçka'ya?dönüşe geçiyoruz ve otobüsteki yerlerimizi alıyoruz. Keyifli Gezimiz sonrasında Çayeli’nde öğle yemeği alacak, dünyaca ünlü Rize Bezi sunumuna katılacak ve Karadeniz yöresel ürünleri için alışveriş molası vereceğiz. Rize üzerinden Of istikametinde ilerleyerek yönümüzü, güzelliğiyle büyüleyen ve?her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan,?Uzungöl?çeviriyoruz. Göl?kenarında vereceğimiz molalarla dileyen misafirlerimiz; yürüyüş, alışveriş yapabilir yahut eşsiz fotoğraflar çekebilirler. Buradaki serbest zamanımızın ardından, Çaykara’da ki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Hoteli: Çaykara Park Hotel

5 Gün: ÇAYKARA- SÜRMENE- SOĞUKSU- ATATÜRK KÖŞKÜ-ORDU- BOZTEPE- FATSA

Sabah kahvaltıdan sonra otobüsteki yerlerimizi alıyoruz ve Rotamızı Karadeniz'in en önemli sanatlarından olan Sürmene Bıçak Sanatını görmek için Sürmene'ye çeviriyoruz. Burada yapılacak sunum ve anlatım sonrasında vereceğimiz zamanla dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Ardından ise?Karadeniz'in başta gelen tarım ürünü çayın, soframıza gelene kadar geçirdiği süreçleri yerinde görmek için?Çay Fabrikası’nı ziyaret ediyoruz. Yol boyunca manzarasıyla muazzam tarihiyle büyüleyen Trabzon kentini seyrederek,?Soğuksu?semtine çıkıyoruz.?Atatürk’ün,?Trabzon?ziyareti sırasında hayranlık duyduğu, daha sonra da kendisine hediye edilen Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Atamızı yâd ediyoruz. Ulu Önderimizin vasiyetinin ikinci yarısını yazmasıyla önem arz eden köşkün tarihçesini rehberimizden dinleyip, unutulmaz anılar biriktiriyoruz.?(Atatürk Köşkü Restorasyonda olduğu için tur tarihinde kapalı olması durumunda dışarıdan fotoğraflama ve görme imkanı bulacağız.) Trabzon El Sanatları?içerisinde yer alan ve Kazaz Türkler'inden bölgeye miras kalan Kazaziye Gümüş Örme Sanatı'nı tanıyıp yakından görmek için Kazazi Gümüş Atölyesi'ne uğruyoruz.. Burada yetkin kişilerden dinleyeceğimiz bilgiler doğrultusunda dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Akçaabat’ta Nihat ustada alacağımız yöresel köfte menüden sonra yola koyuluyoruz. Fındık Diyarı?Ordu’ya ulaşıyoruz. Birçok şaire ilham kaynağı olmuş eşsiz manzaralı?Boztepe’ye teleferikle (ekstra) çıkıyoruz, muhteşem manzarayı?fotoğraflıyoruz. Dileyen misafirlerimiz fındık alışverişi yapabilirler.?Verilen serbest zaman sonrasında otobüsteki yerlerimizi alarak, Ilıca Köyü’ne ulaşıyoruz. Fatsa ilçesi Bolaman bucağına bağlı belde, burada bulunan Sarmaşık jeotermal kaplıca suyundan adını almaktadır. Halkın tamamına yakını fındık çiftçiliği ile geçindiği harika doğa içerisinde yer alan termal otelimizde konaklıyoruz.  

Konaklama Hoteli: Fatsa Termal & Spa Hotel

6 Gün: FATSA- BAFRA- SINOP- KASTAMONU- KARABÜK

Sabah otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltı ardından otobüsteki yerlerimizi alıyoruz ve rotamızı Türkiye’nin Kuzey noktası Sinop’a çeviriyoruz. Karadeniz’in büyüleyen güzelliği eşliğinde Bafra üzerinden Sinop’a ulaşıyoruz. Bir dönem Anadolu’nun Alkatraz’ı olarak nitelendirilen Tarihi Sinop Cezaevi/Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Faal olduğu dönemlerde Sebahattin Ali gibi birçok ünlünün hüküm giymiş olduğu yapıyı rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra, limana inerek lezzetleriyle ün yapmış Meşhur Sinop Mantısını tadıyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur maket minyatür kotralardan satın alabilirler. Rotamızı Kastamonu’ya çeviriyoruz. Dranas geçidinden geçerek Kastamonu’ya ulaşıyoruz. Burada Şerife Bacı Anıtını, Nasrullah Efendi Camiisini, Kambur Köprüyü ve Sürgün Saati görüyoruz. Serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Ardından otobüsteki yerlerimizi alıyoruz ve müze kent Karabük’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Hoteli: Karabük Anemon Hotel

7 Gün: KARABÜK-SAFRANBOLU- AMASRA- BURSA ÇEVRE YOLU- BALIKESİR-AKHİSAR- IZMIR

Sabah otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Yıllar içinde gayet iyi korunmuş olan kent, bu yüzden ‘Zamanın Durduğu Kent’ olarak anılıyor. Osmanlı mimarisinin en iyi korunduğu yerlerden biri olarak büyük ihtişamı ile karşımızda duruyor. Coğrafyanın insan ile bütünleştiği, mimarinin yaşama biçimi ile şekillendiği, birer sanat şaheseri sayılabilecek ahşap mimarinin ortaya çıkardığı en güzel kasabalarımızdan biri olan Safranbolu’ya merhaba diyoruz. ?UNESCO tarafından 1994’te Dünya Mirasları listesine alınan Müze Kenti rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Cinci Hoca Hanı ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve İzzet Paşa Camiini ve Arastaları geziyoruz. Serbest zaman sonrasında Batı Karadeniz'in en güzel yerleşimlerinden olan Amasra'ya ulaşıyoruz. Bol malzemeli Meşhur Amasra Salatası ve lezzetli Amasra balıklarından oluşan menü ile öğle yemeğimizi aldıktan sonra Fatih Sultan Mehmet'in Çeşm-i Cihan (Dünyanın Gözü) olarak adlandırdığı bu şirin alanda; Kemere Köprüsü, Çekiciler Çarşısı,?Panoramik Amasra Manzarası, Amasra Plajı, Fatih Sultan Mehmet Heykeli ve serbest zaman?sonrası Egenin incisi İzmir’e rotamızı çeviriyoruz.?Güzel anılar biriktirip yeni dostluklar oluşturduğumuz, özel,

keyifli, eğlenceli bir Karadeniz Turu’nun daha sonuna geldik. Bursa Çevreyolu'nu takip ederek Balıkesir, Akhisar, Manisa üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Hizmetler

 • SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
 • 1 Gece Bruksel, 2 Gece Amsterdam Olmak Üzere 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • 3 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
 • Bruksel, Gent, Amsterdam Şehir Turu
 • Şehirler Arası Ulaşımlar
 • Otoban ve Geçiş Ücretleri
 • Ekstra Tur: Marken & Volendam & Giethoorn Turu
 • Ekstra Tur: Anvers ( Antwerpen ) Turu
 • Ekstra Tur: Brugge Turu
 • Gençaystar Travel Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Gençaystar Travel Güvencesi
 • Not: Fiyata Dahil Olan Turlardan herhangi birisine katılmayan misafire kısm-i iade söz konusu değildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri ve içecekler
 • Batum Akşam Yemeği
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Rafting ve Zipline Ücreti
 • Boztepe Teleferik ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı 150TL

Zilkale ve Palovit Şelalesi Turu(isteğe bağlı) , Borçka-Karagöl Turu(isteğe bağlı) , Huser Yaylası- Pokut Yaylası(isteğe bağlı)

Tarihler/Fiyatlar

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR

Tarih

Müsaitlik

İki Kişilik Odada
Kişi Başı

Tek Kişi

Ek Yatak

1. Çocuk

2. Çocuk

09.04.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

10.05.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

01.06.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

15.06.2024

Müsait

15.999,00 TL

20.049,00 TL

15.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.999,00 TL
7 - 12 Yaş 15.149,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.999,00 TL
7 - 12 Yaş 15.149,00 TL

16.06.2024

Müsait

15.999,00 TL

20.049,00 TL

15.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.999,00 TL
7 - 12 Yaş 15.149,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.999,00 TL
7 - 12 Yaş 15.149,00 TL

05.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

06.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

12.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

13.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

19.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

20.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

26.07.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

27.07.2024

Sorunuz

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

02.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

03.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

10.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

16.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

17.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

24.08.2024

Sorunuz

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

30.08.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

06.09.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

14.09.2024

Müsait

15.499,00 TL

19.549,00 TL

15.499,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 12.499,00 TL
7 - 12 Yaş 14.649,00 TL

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800