Bilgilendirme

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Notlar

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda  Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan E Sorumluluğu Yoktur.

Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-ACENTAYolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiçbir sorumluluğu yoktur. ACENTAsadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında ACENTA herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan ACENTA sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından ACENTAsorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı  Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.


İptal Şartları

1-ÖDEMELER

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35'i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 15 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35'i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin, hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

2-İPTAL

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 1. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50'sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

D-Tüketicinin,kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

4.3-GENEL HÜKÜMLER

1-Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2'si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. ACENTA Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. ACENTAsadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında ACENTA herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal,tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması,bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente'ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Tur Detayı

 • Süresi: 3 Gün 3 Gece
 • Bölgeler: Olympos Dağı- Düden Şelalesi- Kurşunlu Şelalesi- Yivli Minare Saat Kulesi- Aspendos Tiyatrosu- Su Kemerleri- Side Manavgat Şelalesi- Alanya Kalesi- Damlataş Mağarası- Kleopatra Plajı Demre- Üçağız- Kekova Adası- Kaleköy- Kaş- Kaputaş Koyu
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 09 Nisan, 02 Mayıs, 23 Mayıs, 16 Haziran, 27 Haziran, 12 Temmuz, 01 Ağustos, 15 Ağustos, 29 Ağustos, 12 Eylül, 26 Eylül, 10 Ekim, 24 Ekim
Tur Detayları

ANTALYA ALANYA DEMRE TURU

Olympos Dağı- Düden Şelalesi- Kurşunlu Şelalesi- Yivli Minare

Saat Kulesi- Aspendos Tiyatrosu- Su Kemerleri- Side

Manavgat Şelalesi- Alanya Kalesi- Damlataş Mağarası- Kleopatra Plajı

Demre- Üçağız- Kekova Adası- Kaleköy- Kaş- Kaputaş Koyu 

Hampton By Hilton Antalya Otel Y.P Konaklama

3 Gece 3 Gün

Kalkış Yerleri:23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü,23:10 Bostanlı iskele önü,23:15 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 23:20 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:25 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:30 Girne MC Donald`s karşısı,23:45 Bornova E.Ü.H önü,23:55 Alsancak Lozan Fuar Kapısı Önü 00.05 Üçyol Pizza Pizza, 00:15 Susuz Dede Otobüs durağı, 00:30 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü

PROGRAM

1 Gün:

Akşam Saat 23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü,23:10 Bostanlı iskele önü,23:15 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 23:20 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:25 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:30 Girne MC Donald`s karşısı,23:45 Bornova E.Ü.H önü,23:55 Alsancak Lozan Fuar Kapısı Önü 00.05 Üçyol Pizza Pizza, 00:15 Susuz Dede Otobüs durağı, 00:30 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi alıyoruz. Aydın, Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyoruz ve Antalya`ya ulaşıyoruz. Gezimize Olympos Dağı ile başlıyoruz. Türkiye`nin denize en yakın, en yüksek dağına, mitolojik Tahtalı zirvesine Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte sabah kahvelerimizi yudumluyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte zirveden ayrılıyor ve teleferik ile tekrar aşağıya iniyoruz. Olympos Dağı gezimiz sonrasında Antalya`nın doğa harikası şelalelerini görmek üzere ilk durağımız olan yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran ve Antalya'nın en sakin yürüyüş rotalarından birisine ev sahipliği yapan Kurşunlu Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest öğle yemeği molamızın ardından Rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüş ile birlikte güzel fotoğraflar çekerek gezimizi tamamlıyor ve rotamızı Dünden Şelalesi'ne çeviriyoruz. Yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran ve Antalya'nın en sakin yürüyüş rotalarından birisine sahip Düden şelalesini geziyor ve rotamızı Antalya şehir merkezine çeviriyoruz. Roma, Bizans, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı döneminin bıraktığı tüm mirasları cömert bir şekilde asırlardır bizlere sunan tarihi Kaleiçi'nde yapacağımız yürüyüş esnasında Hadrian Kapısı'nı Yivli Minare'yi, ve Saat Kulesi'ni görerek gün batımı eşliğinde günümüzü sonlandırıyor ve otelimize hareket ediyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Konaklama Oteli: 4*Hampton By Hilton Antalya Otel

2 Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Aspendos Tiyatrosu'nu ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Dünya üzerinde ayakta kalmayı başarabilmiş Roma tiyatroları arasında bir şaheser olarak kabul edilen bu büyüleyici yapıyı ve mitolojik hikayelere konu olan Su Kemerleri'ni gördükten sonra Side`ye doğru hareket ediyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz Side Ören Yeri gezimizde Apollon ve Athena Tapınaklarını, Roma Caddesi'ni ve en az Aspendos kadar göz dolduran Antik Tiyatro'yu ziyaret ettikten sonra  Manavgat Şelale'si için yola çıkıyoruz. Manavgat çayı üzerinde genişliği ve suyunun soğukluğu ile aklımıza kazınan şelale manzarasında vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeğimizi alıyor ve ardından Alanya`ya doğru hareket ediyoruz. Alanya'ya vardığımızda otobüsümüz ile panaromik olarak Alanya Kalesi'ni gördükten sonra kalenin eteklerinde yer alan Kızıl Kule'yi ve Selçuklu Dönemi'nde inşa edilen Tarihi Tersane'yi ziyaret ederek fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Türkiye'de var olan tüm mağaralar içinde, hava kalitesi ve sarkıtların güzelliği ile ayrı bir üne sahip Damlataş Mağarası'nı ziyaret ederek, Alanya'nın en meşhur plajlarından birisi olan Kleopatra Plajı'nda yüzme molası vereceğiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte yeniden buluşarak otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Konaklama Oteli: 4*Hampton By Hilton Antalya Otel

3 Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Keyifle gerçekleştireceğimiz yolculuğumuzun ardından ilk olarak tekne turumuza başlamak üzere Üçağız limanına kısa bir yolculuk yapıyoruz. Turumuz esnasında Kekova Adası'nı, batık antik şehir kalıntılarını ve Kaleköy'ü (Simena) görüp fotoğraflıyoruz. Verecek olduğumuz yüzme molaları ve teknede gerçekleştireceğimiz öğle yemeğimizin ardından Üçağız'dan ayrılıp, Kaş’a gitmek üzere otobüsümüze geçiyoruz. Kaş’a ulaşıp, Atatürk heykeli ve tören alanını görüp, begovillerle bezeli çarşı caddesinde yürüyor, ev tipi likya mezar örneğini görüp, Meis Adasına karşı çaylarımızı yudumlayarak sahilinde keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Kaş’taki serbest saatimiz sonrası Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasını panoramik olarak görüyor ve gerekli molaların ardından İzmir`e ulaşarak bir dahaki Escantur organizasyonunda  buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Otobüs ile ulaşım
 • Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri ve içecekler
 • Müze ve Ören yeri ve Milli Park giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Seyahat Güvence Paketi 
 • Olympos Dağı Teleferik ücreti
 • Kekova Tekne ücreti (yemekli)

Tarihler/Fiyatlar

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR

Tarih

Müsaitlik

İki Kişilik Odada
Kişi Başı

Tek Kişi

Ek Yatak

1. Çocuk

2. Çocuk

28.03.2024

Müsait

5.999,00 TL

8.549,00 TL

5.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

09.04.2024

Müsait

5.999,00 TL

8.549,00 TL

5.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

02.05.2024

Müsait

5.999,00 TL

8.549,00 TL

5.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

23.05.2024

Müsait

5.999,00 TL

8.549,00 TL

5.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.149,00 TL
7 - 12 Yaş 5.249,00 TL

16.06.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

27.06.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

12.07.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

01.08.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

15.08.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

29.08.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

12.09.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

26.09.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

10.10.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

24.10.2024

Müsait

6.999,00 TL

9.249,00 TL

6.999,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 4.649,00 TL
7 - 12 Yaş 6.249,00 TL

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800