Tur Detayı

 • Süresi: 2 GÜN-2 GECE
 • Bölgeler: ŞİLE-AĞVA-ORMANYA-HOBBİT KÖYÜ-MAŞUKİYE-GÖLPARK-SAPANCA-BOLU-YEDİGÖLLER-ABANT GÖLÜ
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 16 ARALIK
Tur Detayları

Ağva Şile Ormanya Maşukiye Abant Gölü Yedigöller

SAKARYA - 5*RAMADA BY WYNDHAM
(Kapalı Havuz - Hamam - Sauna)

Şile, Ağva, Ormanya, Hobbit Köyü, Maşukiye, Gölpark, Sapanca Gölü, Bolu, Yedigöller, Abant Gölü

Maşukiye 'de Atv Jeep Safari + Zipline + Aktiviteler

2 GÜN- 2 GECE / 16 ARALIK

Kalkış Yerleri: Saat: 21.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.25 ’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30 ’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)

Gezilecek Yerler: Şile, Ağva, Ormanya, Hobbit Köyü, Maşukiye, Gölpark, Sapanca Gölü, Bolu, Yedigöller, Abant Gölü

PROGRAM

1.GECE: İzmir’den Çıkış ve Yolculuk

Saat: 21.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.25 ’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30 ’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü) ’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESİR, SUSURLUK, BURSA üzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

1. GÜN: Şile, Ağva, Ormanya, Hobbit Köyü, Maşukiye, Sakarya

Sabah erken saatlerde (ekstra) kahvaltı molamızı bir tesiste verdikten sonra, ŞİLE’ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. ŞİLE, Doğal ve Tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan, şirin bir balıkçı kasabasıdır. Şile tarihi hakkında gerekli bilgileri rehberimizden alarak ŞİLE FENERİ ’ni ziyaret ediyor ve sonra sahile iniyoruz, ŞİLE KALESİ ’ni fotoğraflıyoruz. Sonrasında AĞVA’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. AĞVA'da ilk olarak GÖKSU DERESİ üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız (Ekstra) Tekne Gezimize başlıyoruz. Daha sonra iki dere ve Karadeniz'in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan AĞVA MERKEZ ’e geçiyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında araçtaki yerlerimizi alarak Dünya’nın 3., Avrupa’nın en büyük Doğal Yaşam Parkı olan ORMANYA ’ya gidiyoruz. Ünlü film kahramanı Hobbit ’lerin yaşadığı evlerin benzerlerine ev sahipliği yapan HOBBİT KÖYÜ’nde fotoğraflarımızı çektikten sonra MAŞUKİYE ’ye ulaşıyoruz. Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKIYE ’de son dönemlerin en popüler aktivitelerinden ATV İLE JEEP SAFARİ ve ZİPLİNE gibi adrenalin dolu aktivitelerle tatilin tadını çıkarıyoruz. (Hava şartlarına bağlı olarak ekstra aktivitelerdir.) Geçireceğimiz macera dolu dakikalar sonrasında GÖLPARK ’a gidiyoruz. SAPANCA GÖLÜ ’nün harika manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumlayarak, keyifli geçen günün yorgunluğunu attıktan sonra otelimiz için tekrar hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama SAKARYA 'daki otelimizde.

2. GÜN: Sakarya, Bolu, Yedigöller, Abant, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BOLU ‘ya doğru yol alıyoruz. 'Kartpostallardaki Göl'' olan Gölcük Gölü 'ne ulaşıyoruz. Göl etrafında yapacağımız geziden sonra tekrar BOLU 'ya iniyoruz. Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen ABANT GÖLÜ ’ne gidiyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Turumuzun bitiminde BURSA, SUSURLUK, BALIKESİR güzergâhını takip ederek, kısa molalar sonrasında gece geç saatlerde İzmir’e ulaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Turizm Belgeli Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 1 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (1), Akşam Yemekleri (1)
 • (Akşam Yemekleri Genellikle Set Menu dur.)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • (+65 Yaş Üzeri Misafirlerimiz 20 TL fark ödemektedir.)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Yemekler ve Öğle Yemekleri
 • Yedigöller Minibüs Ücreti ve Mangal Aktivitesi
 • Ağva’da Motor ile Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)
 • Star İptal Güvence Paketi
 • (Ekstra olarak belirtilen turlar ve aktiviteler için ücret belirtemiyoruz. Sebebi günlük gelişen fiyat güncellemeleri)

Önemli Bilgiler

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

Tarihler/Fiyatlar

 

Tarih

Seçenekler

İki Kişilik Odada
Kişi Başı

Tek Kişi

Ek Yatak

Çocuk

09.12.2022

5* Oteller


1.299,00 TL


1.999,00 TL


1.299,00 TL

0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 1.099,00 TL

16.12.2022

5* Oteller


1.299,00 TL


1.999,00 TL


1.299,00 TL

0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 1.099,00 TL

                                                 

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800