SUN EXPRESS HY.

Tur Detayı

 • Süresi: 8 GÜN-7 GECE
 • Bölgeler: AMSTERDAM-BRÜKSEL-LUKSEMBURG-BRUGGE-PARİS-KÖLN
 • Başlangıç Noktası: İSTANBUL
 • Bitiş Noktası: İSTANBUL
 • Tarihler: 29 OCAK
Tur Detayları

İZMİR’DEN DİREKT SEFER ile BENELUX & FRANSA & ALMANYA

Amsterdam-Brüksel-Lüksemburg-Brugge-Paris-Köln

29 Ocak-05 Şubat 2023

SUN EXPRESS ile DİREKT UÇUŞ

1.GÜN    İzmir - Amsterdam - Köln – Lüksemburg

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Sun Express Havayolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Sun Express Havayolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte Köln gezimizi gerçekleştiriyoruz. XVI.yy.’da en zengin dönemini yaşamış olan ve son derece büyüleyici bu küçük kentte gerçekleştireceğimiz panoramik gezinin ardından Lüksemburg’a transfer için hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gerçekleştireceğimiz panoramik şehir gezimizde; Petrus Vadisi’ni, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Gezimizin ardından otele transfer ve odaya yerleşmek için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Uçuş No: XQ944 (Sun Express) - Kalkış: İzmir - Tarih: 29 Ocak 2023 - Saat: 09:55 - Varış: Amsterdam - Tarih: 29 Ocak 2023 - Saat: 11:50

2. GÜN   Lüksemburg - Paris

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından önce Reims & Champagne turunu gerçekleştirmek ve ardından Paris’e varmak için hareket ediyoruz. Reims’e doğru devam ediyoruz. Tarihi XIII. yy.’a dayanan, birçok Fransız kralının taç giyme törenin gerçekleştiği, eşsiz gotik mimarisi ile Champagne bölgesinin “Kraliyet Şehri” olarak adlandırılan ve Notre Dame Katedrali ile ünlü Reims’de gerçekleşecek kısa çevre gezisi ve molanın ardından yolculuğumuz Paris’e doğru kaldığı yerden devam ediyor. Şehre varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik şehir gezimizde; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Millet Meclisi Binası, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Chaillot Sarayı, Vendome ve Trocadero Meydanları görülecek yerler arasındadır. Ardından günümüzü Paris Gece gezisi ile sonlandırıyoruz. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Gezi sonrası otelimize hareket ediyoruz. Oda dağılımı ve dinlenme için serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

3. GÜN Paris

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Paris İkonları turumuz için hareket ediyoruz. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Verilecek fotoğraf molasında arzu eden misafirlerimiz kuleye bilet alarak çıkabilir. Daha sonra arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştirilecek Seine Nehri Tekne Gezisi için (Kişi Başı 15 €) hareket ediyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve fotoğraf için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından St. Germain gezisi için hareket ediyoruz. Filozof Jean-Paul Sartre ve yazar Simone de Beauvoir gibi pek çok düşünür ve filozofun yaşadığı ve, caz müzik ve kafeleriyle ünlü St.Germain’i deneyimliyoruz. Lüksemburg Bahçeleri, Pantheon, St. Michel ve sonrasında panoramik olarak Notre Dame Katedrali ve Sorbonne Üniversitesi göreceğimiz bir yürüyüş turu gerçekleştireceğiz. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. GÜN Paris

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Normandiya gezisi için hareket ediyoruz. Normandiya bölgesinde ilk durağımız kendimizi orta çağdaymış gibi hissedeceğimiz Rouen olacak. Kendine has oldukça güzel evleri ve sokakları olan Rounen’de kısa bir gezintinin ardından yolumuza devam ediyoruz ve Seine Nehri’nin İngiliz Kanalı’na döküldüğü Honfleur’a varıyoruz. Limanda birçok balıkçı teknelerinin gökkuşağını boyadığı bu sahil kasabasında kısa bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra Deaville Kasabası ve sahilini ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde kısa bir fotoğraf molası. Gezi bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşecek. Sonrasında serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. GÜN  Brüksel - Amsterdam 

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra Amsterdam’a transfer oluyoruz. Varışımızı takiben gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt ve Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Müze Meydanı’nda kısa bir fotoğraf molası. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştirilecek olan Amsterdam Kanalları’nda gerçekleştireceğimiz keyifli bir tekne turu (Kişi Başı 20 €) ile sonlandırdıktan sonra otelimize transfer oluyoruz ve sonrasında serbest zaman.

6. GÜN  Paris - Brugge – Brüksel

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Brugge’a doğru hareket ediyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Ardından Brüksel’e transfer oluyor ve şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Belçika’nın başkenti olan Brüksel aynı zamanda Avrupa Birliği ve NATO ile alakalı birçok kuruma ev sahipliği yapıyor. Tarih boyunca barındırdığı birçok tarihi eseri korumayı başarabilen bu şehirdeki gezimizde Avrupa’nın en ünlü ve en hareketli meydanlarından biri olan Grand Place ve gotik tarzdaki tarihi, mimari dokusu ile ünlü birçok tarihi mekân ve caddede panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyor ve sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. GÜN Amsterdam

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Marken & Zaanse Schans & Volendam gezisi için hareket ediyoruz. Marken kasabasında balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme ve fotoğraf çektirme fırsatı yakaladıktan sonra şirin bir sahil kasabası olan Volendam’a hareket ediyoruz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Öğlen saatlerinde Amsterdam’da ki otelimize dönüyoruz. Ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. GÜN Amsterdam-İzmir

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra serbest zaman. Daha sonra rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sun Express Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir’e uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Sun Express Hava Yolları ile İzmir (ADB) - Lüksemburg (AMS) - İzmir parkurlarında gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3* & 4* Merkeze yakın otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Özel otobüs ile tüm transferler
 • Panoramik Köln, Lüksemburg, Paris, Brüksel ve Amsterdam şehir gezileri
 • Reims & Champagne gezisi (30 Euro)
 • Paris Gece gezisi (35 Euro)
 • Paris İkonları (85 Euro)
 • Normandiya gezisi (50 Euro)
 • St.Germain gezisi (40 Euro)
 • Brugge gezisi (35 Euro)
 • Brugge gezisi (35 Euro), Marken & Zaanse Schans & Volendam gezisi (70 Euro)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri (25-30 Euro)
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır.)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Vize ücreti, servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Opsiyonel geziler/etkinlikler
 • Fiyata dâhil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri

Önemli Bilgiler

345 € Değerindeki Turlar Dahil

Reims 30 Euro + Paris Gece 35 Euro + Paris İkonları 85 Euro

Normandiya 50 Euro + St.Germain 40 Euro + Brugge 35 Euro

Marken & Zaanse Schans & Volendam 70 Euro

Opsiyonel Etkinlikler

Seine Nehri Tekne Gezisi 15 Euro

Amsterdam Kanalları Gezisi 20 Euro

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

 

 

Tarihler/Fiyatlar

29 Ocak-05 Şubat 3* ve 4* otellerde konaklama ile ;

İki Kişilik Odada Kişibaşı   737 €

Tek Kişilik Odada Kişibaşı 1037 €

Üç Kişilik Odada Kişibaşı  737 €

Çocuk 02-12 Yaş    717 €

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800