Kılavuz

  • Süresi: Günübirlik
  • Başlangıç Noktası: İzmir
  • Bitiş Noktası: İzmir
  • Tarihler: 29 Şubat
  • Fiyat Açıklaması: Kişi Başı
Tur Detayları

UŞAK ULUBEY KANYON & KULA TURU

29 ŞUBAT 2020

 

 KİŞİ BAŞI: 90 TL

 

Sabah 07.00 ‘ de belirlenen noktalardan hareket ediyoruz.  Salihli-Kula –Uşak güzergahı üzerinde ilerliyoruz. Antik çağda Lidya Krallığı’nın başkenti olan ve tarihte devlet güvencesinde paranın ilk basıldığı yer olarak bilinen Sardes antik kentini panoramik olarak görüyoruz. Dünyanın İkinci büyük Kanyonu Uşak Ulubey kanyonuna gidiyoruz. Cam terasta çay, kahve molası veriyoruz. Kanyonu 150 mt. Yükseklikte cam terastan izledikten sonra dileyen misafirlerimizle kanyonda grup halinde yürüyüş yapabiliriz. Ardından Kula’ya hareket ediyoruz. Ege’nin peri bacaları diye adlandırdığımız peribacaları oluşumlarını inceliyoruz. Öğle yemeği molasının ardından, kendine özgü evleriyle daracık sokaklarında geziyor, tarihi arastaları, camileri ve hamamları görüyoruz.  Tarihi zenginlikleriyle, doğal güzellikleri ve yaşatılan değerleri ile Kula’yı keşfediyor ve buradan ayrılıyoruz. İzmir’e dönüş yolculuğumuzda uygun yerlerde verilecek molalarla İzmir’e varış ve turumuzun bitimi.

 

 

Fiyata Dahil Olanlar

Konforlu araçlar ile ulaşım

Profesyonel rehberlik hizmeti

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Sabah kahvaltısı/ Öğlen Yemeği

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tüm şahsi harcamalar

Önemli Bilgiler

Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 16, 27, 31, 46 ve 50 kişilik araçlar kullanılmaktadır.

Rezervasyon tur ücreti ödenince kesinleşir.

Koltuk numarası kesin kayıt sırasına göre verilir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için yeterli sayıda katılımcıya ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ŞİNO Tur yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.

ŞİNO TURİZM, olumsuz hava koşulları, yol engeli, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir.

ŞİNO TURİZM programda değişiklik hakkına sahiptir

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800