Tur Listesi

Adalarda Yüzme Molalı GÖKÇEADA & BOZCAADA
2 GÜN-1 GECE
06-20 AĞUSTOS / 03 EYLÜL
Adalarda Yüzme Molalı GÖKÇEADA & BOZCAADA

  • Bölgeler: ASSOS-BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-KADIRGA KOYU
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
Erken Rezervasyon Fırsatıyla KONYA-KAPADOKYA
4 GÜN-3 GECE
22-25 EYLÜL & 27-30 EKİM & 10-...
Erken Rezervasyon Fırsatıyla KONYA-KAPADOKYA

  • Bölgeler: MEVLANA DERGAHI-IHLARA VADİSİ-GÜVERCİNLİK VADİSİ-ÜÇGÜZELLER-DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ-GÖREME-ÇAVUŞİN-DEVRENT VADİSİ-AŞK VADİSİ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
OLYMPOS-ADRASAN-KAŞ-SULUADA
4 GÜN-4 GECE
06-13-20-27 AĞUSTOS
OLYMPOS-ADRASAN-KAŞ-SULUADA

  • Bölgeler: OLYMPOS-ADRASAN-PHASELIS-KAŞ-SULUADA-SAKLIKENT-KAPUTAJ PLAJI
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
UÇAKLA KAPADOKYA & KAYSERİ
2 GÜN-2 GECE
02-09-16-23-30 EYLÜL / 07-14 E...
SUN EXPRESS HY.
UÇAKLA KAPADOKYA & KAYSERİ

  • Bölgeler: KAYSERİ-AVANOS-ÇAVUŞİN-UÇHİSAR-ÇATALKAYA-ÜRGÜP-GÖREME-DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ-ACIGÖL-IHLARA VADİSİ-GÜVERCİNLİK-PAŞABAĞI-DEVRENT-GÖREME-HACIBEKTAŞ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
Uçakla BUTİK GURME & KÜLTÜR TURU
3 GÜN-2 GECE
30 AĞUSTOS / 09-23 EYLÜL / 07-...
SUN EXPRESS HY.
Uçakla BUTİK GURME & KÜLTÜR TURU

  • Bölgeler: ANTEP-HALFETİ-KELAYNAK ÜRETİM İSTASYONU-ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ-ÇARŞI-TAHMİS KAHVESİ-HAMAM MÜZESİ-MUTFAK MÜZESİ- GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ-BEY MAHALLESİ-ERMENİ KONAĞI-DOKURCUM MEYDANI-ORHUN ABİDELERİ ve 14 ŞEHİT ANITI-GAZİANTEP KALESİ-YUŞA PEYGAMBER TÜRBESİ-KİLİS-ANTAKYA-SAMANDAĞ-VAKIFLI KÖYÜ-HIDIRLI KÖYÜ-MUSA AĞACI-ALTINÖZÜ-CAM TERAS-TOKAÇLI ZEYTİN MÜZESİ-GELİNLER DAĞI METROPOLÜ-ADANA SABANCI MERKEZ CAMİ-TAŞKÖPRÜ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
Uçakla DİYARBAKIR & MARDİN & MİDYAT & MALABADİ & EZİDİ-SÜRYANİ KÖYLERİ
3 GÜN-2 GECE
02-16-30 EYLÜL / 07-21 EKİM
SUN EXPRESS HY.
Uçakla DİYARBAKIR & MARDİN & MİDYAT & MALABADİ & EZİDİ-SÜRYANİ KÖYLERİ

  • Bölgeler: DİYARBAKIR-SURLAR-SÜLÜKLÜ HAN-ULU CAMİ-CAHİT SITKI TARANCI MÜZESİ-MARDİN KAPI-HEVSEL BAHÇELERİ-DARA ANTİK KENTİ-NUSAYBİN-MİDYAT-MAĞARAKÖY-SAVUR-ÇINAR KÖYÜ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
Otobüsle ORTA ANADOLU
7 GÜN-6 GECE
19 AĞUSTOS / 09 EYLÜL / 14 EKİ...
Otobüsle ORTA ANADOLU

  • Bölgeler: TOKAT-SİVAS-DİVRİĞİ-KEMALİYE-TUNCELİ-ELAZIĞ-MALATYA-NİĞDE
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
UÇAKLA YAYLA KONAKLAMALI KARADENİZ
5 GÜN-4 GECE
08-15-22-29 AĞUSTOS / 12-19-26...
PEGASUS HAVAYOLLARI
UÇAKLA YAYLA KONAKLAMALI KARADENİZ

  • Bölgeler: TRABZON-ATATÜRK KÖŞKÜ-AYASOFYA MÜZESİ-AYDER-ÇAMLIHEMŞİN-FIRTINA DERESİ-ZIPLINE-RAFTING-ZİLKALE-AĞARAN ŞELALESİ-TAŞKIRAN-UZUNGÖL-OF-ÇAY FABRİKASI-SÜRMENE BIÇAK-VAKFIKEBİR-GİRESUN YAYLASI-SALINCAK-GİRESUN KALE-ORDU-FATSA-ÜNYE-ÇARŞAMBA-SAMSUN
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
Otobüsle ORTA ve DOĞU KARADENİZ & YAYLALAR
7 GÜN-6 GECE
17 AĞUSTOS
Otobüsle ORTA ve DOĞU KARADENİZ & YAYLALAR

  • Bölgeler: KASTAMONU-SİNOP SİNOP CEZAEVİ-SAMSUN-İLK ADIM ANITI-BANDIRMA VAPURU- ORDU-BOZTEPE- TRABZON-AKÇAABAT-ALTINDERE MİLLİ PARKI-SÜMELA MANASTIRI-KAYABAŞI YAYLASI- ATATÜRK KÖŞKÜ-KAZAZİYE ATÖLYESİ- SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ -FIRTINA DERESİ-AYDER YAYLASI- HOPA-BORÇKA-KARAGÖL- RİZE BEZİ ATÖLYESİ-UZUNGÖL - ÇAY FABRİKASI- AMASYA-ŞEHZADELER KONAĞI
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
İzmir Çıkışlı OTOBÜSLE GAP
6 GÜN-5 GECE
10-24 EYLÜL / 08 EKİM
İzmir Çıkışlı OTOBÜSLE GAP

  • Bölgeler: ADANA-ANTAKYA-GAZİANTEP-HALFETİ-BALIKLIGÖL-HARRAN-URFA-GÖBEKLİTEPE-MARDİN-MİDYAT-NİSSİBİ-KAHTA-NEMRUT-ADIYAMAN-MARAŞ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR
İzmir
6 GÜN- 5 GECE
01-06 / 08-13 AĞUSTOS
PEGASUS HY.
İzmir'den UÇAKLI KARADENİZ

  • Bölgeler: TRABZON-ATATÜRK KÖŞKÜ-AYASOFYA MÜZESİ-AYDER-HUSER YAYLASI-ARHAVİ-HOPA-BATUM-KARAGÖL-OVİT DAĞI-LUSTRA-KALASTER YAYLASI-BORÇKA-KEMENÇE MÜZESİ
  • Başlangıç: İZMİR
  • Bitiş: İZMİR