PEGASUS HAVAYOLLARI

Tur Detayı

 • Süresi: 5 GÜN-4 GECE
 • Bölgeler: TRABZON-ATATÜRK KÖŞKÜ-AYASOFYA MÜZESİ-AYDER-ÇAMLIHEMŞİN-FIRTINA DERESİ-ZIPLINE-RAFTING-ZİLKALE-AĞARAN ŞELALESİ-TAŞKIRAN-UZUNGÖL-OF-ÇAY FABRİKASI-SÜRMENE BIÇAK-VAKFIKEBİR-GİRESUN YAYLASI-SALINCAK-GİRESUN KALE-ORDU-FATSA-ÜNYE-ÇARŞAMBA-SAMSUN
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 26 EYLÜL
Tur Detayları

Karadeniz ‘deki En Özel Yaylalar ve Giresun Yaylası ‘nda
Konaklama Ayrıcalığı ile Dolu Dolu
İzmir – Trabzon / Samsun – İzmir Uçuş Ayrıcalığı İle

Uçaklı Karadeniz ve Yaylalar Turu

4 Gece 5 Gün (Tamamı Yayla Konaklamalı)

Karadeniz ‘in En Özel Yaylaları Olan; Uzungöl YaylasıAyder Yaylası Konaklama
Ayder Yaylası 'nda 2 Gece Konaklama
İzmir ‘de Sadece Gençaystar Farkıyla,
Kümbet Yaylası, Birun Dağ Evleri de konaklama ayrıcalıkları bir arada !

Huser Yaylası ‘nda Bulut Denizi Seyri ve Salıncak Keyfi,
Ayder Yaylası ‘nın Merkezi ‘nde 2 GECE Konaklama Ayrıcalığı ile Yaylayı Yaşama,
Hiçbir Konaklama Tesisine Ulaşım İçin Ekstra Minibüs Ücreti Yok !
Giresun Yaylası 'nda Yeni Keşifler, ATV Safari, Salıncak gibi sayısız aktiviteler,
Şairler Deresi ‘nde Kopmuş Gelmiş Şiir Gibi Görüntüsü İle Ağaran Şelalesi Gezisi Ayrıcalığı
 

Tur Hareket Tarihleri
13.Tur: 26-30 Eylül

Kalkış Yerleri: 06.00 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar

Gezilecek Yerler: Samsun, Ordu, Giresun 'dan.. Karadeniz 'in En Özel Yaylalarına...

PROGRAM

1.Gün: Trabzon, Atatürk Köşkü, Telkâri, Atatürk Köşkü, Sümela Manastırı, Ayder Yaylası

Acentamızın 1 Gün evvel bildireceği saatte Sabah İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘nda buluşuyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3240 sefer sayılı Saat: 07.00 uçuşu için check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. 2 saate süren uçuşumuzun ardından TRABZON ’a ulaşıyoruz. Turumuza Soğuksu semtindeki ATATÜRK KÖŞKÜ ile başlıyoruz. Soğuksu sırtlarında Kostantin Kabayanidis tarafından 1890 yılında yaptırılıp, 1930 yılında Trabzon Özel İdaresince Atamıza hediye edilen ve vasiyetini yazdığı köşkü ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon ’a özgü gümüş, hasır, kazaziye ve telkâri sanatının hikayesini dinleyeceğimiz sunumu izliyoruz. Alışveriş için alacağımız kısa serbest zaman sonrası Maçka yolları taşlı!..” diyor ve yönümüzü MAÇKA ’ya çeviriyoruz. Karadeniz’in özgün bitki örtüsüyle büyülendiğimiz muhteşem doğasının eşliğinde, yeni yollarında ilerlerken COŞANDERE ’nin can verdiği ALTINDERE MİLLİ PARKI ’na hayran oluyoruz. Ardından hem tarihi hem de doğasıyla bizi şaşırtacak dünyaca ünlü SÜMELA MANASTIRI ’na ulaşıyoruz. Bu keyifli ziyaret ardından sol yanımıza Karadeniz’i alarak sınıra doğru yol alıyoruz. GÜNDOĞDU ’da hem ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de alışveriş yapmak için mola veriyoruz. Ünlü RİZE BEZİ ‘ni yakından tanıma fırsatı bulduğumuz kısa alışveriş molas sonrası Karadeniz ‘in kıyısı boyunca keyifle yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Rivayete göre; Mitolojide “Tanrı’nın kendine ayırdığı topraklar” diye geçen Fırtına’dan başlayıp Kaf Dağı’na kadar devam eden Colchis bölgesinin de içinde bulunduğu vadiye giriş yapıyoruz. Kaçkar Dağları’nın eteğinde her zaman yeşil kalan ladin ve çam ağaçlarının, sarıdan kırmızıya dönüşen gürgen, kayın ve köknar ormanlarının arasında KONAKLAMAK ayrıcalığına bizler de ortak oluyoruz. Ardeşen yolunu takip ediyor; Hala, Palovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen ünlü FIRTINA VADİSİ ’nin etkileyici manzarasına tanıklık ediyoruz. Ardından yayladaki otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Ayder Yaylası Merkezi ‘ndeki otelimizde.

Sümela Manastırı T.C.Kültür Bakanlığına bağlı bir ören yeri olup tur programlarının yayınlandığı tarihlerde Restorasyon bilgisi ile yayına alınmıştır. Gezilmesine müsaade edilirse ancak gezilebilecektir. Aksi halde dışarıdan görüntüleyebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

2.Gün: Ayder Yaylası, Artvin-Borçka, Karagöl Gezisi, Gürcistan Batum Turu veya Arhavi Mençuna Şelalesi Turu, Ayder Yaylası

Sabah kahvaltımızı yayla otelimizde aldıktan sonra BORÇKA ‘ya ulaşıyoruz. ARTVİN-BORÇKA ’da (EKSTRA TUR: Minibüslerle Borçka Karagöl Turu) bizleri bekleyen minibüslerimize geçiyoruz. Ağaçların süslediği, BARDNALA, KORPA, RUSMANİ ve MAİSUR ŞELALE ’lerinin ses verdiği yolda keyifle ilerliyor ve göle ulaşıyoruz. Yürüyüş yaparak kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimize geçiyor ve otobüsümüze dönüyoruz.

2 Opsiyonlu Ekstra Tur:

Karagöl ziyaretimizin ardından sıradaki durağımız GÜRCİSTAN, BATUM. (EKSTRA TUR Opsiyon-1: Gürcistan Batum Turu. Sarp Sınır Kapısı’nı geçerek GÜRCİSTAN ’ın ADJARA Bölgesi’nin başkenti olan BATUM ’a geçiş yapıyoruz. Önce sınırın bu yanındaki SARPI ’yi ardından Gürcistan Lazlarının yaşadığı KVARİATİ köyünü geçiyoruz. Evlenecek çiftlere şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ ’ni ve Şelalesi’ni selamlayarak GONIO Sahillerine ulaşıyoruz. Roma Dönemi’nde inşası gerçekleştirilen, yapıldığı dönemden bu yana pek çok kez el değiştiren GONIO KALESİ ’ni panoramik olarak görerek ülkemiz topraklarından doğan ÇORUH NEHRİ ’nin üzerinden geçiyoruz. ARDAGANİ GÖLÜ ’ne ulaşıyoruz. Akşamları suyun ışık ve müzikle buluştuğu parktan BATUM ADALET SARAYI ’nı görüyoruz. Ters süt şişesi şeklinde yapılan yapıyı (sütün saflığının temizliğinin, dürüstlüğün simgesi olması sebebiyle) görerek panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. 6 MAYIS PARKI ve Yunus Gösterilerinin yapıldığı DOLPHINARIUM ’u geçerek BATUM Liman’a ulaşıyoruz. Aracımızdan inerek Batum’un manolya ağaçlarıyla süslü caddelerinde yürüyüşümüze başlıyoruz. Hüzünlü bir aşk hikayesini rehberimizden dinlerken bizler de ALİ VE NİNO HEYKELİ ’ni görüntülüyoruz. Ardından ilk kez 1863 de Osmanlı zamanında yapılan BATUM FENER KULESİ’ni, Gürcü alfabesini ve insanın özgürlüğünü temsil eden ALFABE KULESİ ’ni, FERRİS WHEEL ’i, ayakta kalmayı başaran ORTA CAMİ ’yi ve İzmir Saat Kulesi’nin benzeri CHACHA KULESİ ’ni görüntüledikten sonra BATUM BULVARI ’na gidiyor ve sahile doğru yürüyoruz. BATUM PIER ’den şehrin silüetini ve sahili izliyor, bambuların, heykellerin süslediği bulvarın hareketliliğine bizler de ortak oluyoruz. Ardından TİYATRO MEYDANI ’na gidiyoruz. POSEIDON HEYKELİ ’nde alacağımız hatıra karemiz sonrası BATUM ’un idare merkezini oluşturan binalarını geçerek AVRUPA MEYDANI ’na ulaşıyoruz. MEDEA HEYKELİASTRONOMİ SAATİ ’nin güzelliği karşısında büyülenirken yürüyüşümüzü bu kez de KUTAISI Caddesi yönünde sürdürüyoruz. ST. NİCOLAS KİLİSESİ, PİAZZA MEYDANI ile turumuzu sonlandırıyoruz. Tur bitimi dileyen misafirlerimiz GÜRCÜ mutfağının yöresel içkilerinin, müziklerinin ve yemeklerinin bir araya geldiği GÜRCÜ GECESİ aktivitesine katılabilirler.

(EKSTRA TUR Opsiyon-2: Mençuna Şelalesi. Doğu Karadeniz’in en güzel şelalelerinden olan MENÇUNA ŞELALESİ ’ne gidiyoruz. Yürüyüş ve tırmanışın ardından turumuzu rehberimiz eşliğinde sonlandırıyoruz. Gerek Mençuna gerekse Çifte Köprüler ‘deki fotoğraflarımızı anılarımıza ekledikten sonra tur aramızdaki yerimizi alıp yol çıkıyoruz. Mençuna gezimizden hemen sonra Ayder Yaylası Yayla Tesisi ‘ndeki otelimize doğru yolculuğumuz devam ediyor. Geceleme Ayder Yaylası 'ndaki otelimizde.

Opsiyon-1: Ülkemizde ve Dünya’daki Covid-19 tedbirleri gereğince Gürcistan Sınır Kapısı’nda giriş ve çıkışlarda zorlayıcı bir sebep oluşmazsa öncelikli olarak Batum Turu seçeneğini gerçekleştireceğiz. Batum Turu yaparsak Batum ‘dan geç döneceğimiz için Ayder Yaylası ‘ndaki akşam yemeğine yetişemeyeceğiz o nedenle o gün Akşam yemeği seçeneğini ekstra Gürcü Gecesi eğlencesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Opsiyon-2: Eğer ki Batum Turu gerçekleştirmeye bir engel oluşursa alternatif olarak Arhavi bölgesindeki ismiyle meşhur olmuş en özel şelalelerden birisi olan Mençuna Şelalesi turunu gerçekleştireceğiz. Bu turu gerçekleştirirsek sonrasında otelimize dönüyor, akşam yemeği alarak geceliyoruz.

3.Gün: Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Fırtına Deresi, Zipline, Rafting, Ayder Üst Yayla Zilkale, Ağaran Şelalesi, Taşkıran

Sabah kahvaltımızı Ayder Yaylası ‘ndaki yayla tesisinde aldıktan sonra, GELİN TÜLÜ ŞELALESİ ’ni görüntüleyerek, dileyen konuklarımızla (EKSTRA TUR: Huser Yaylası Turu) ‘na (ekstra) çıkıyoruz. Huser bize; Ayder’in sol tarafını tutan dağlarda, tüm yaylaları izleme fırsatı sunacak. Güneşin de bizden yana olması durumunda eşsiz bir deneyime birlikte imza atacağız. Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları'ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavron ve Kaçkar Verçenik Dağları'na kadar kesintisiz manzarası, ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavron Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindak ve Pokut Sal sırtları ile 0 mt’den 4000 m’ye kadar her yeri görebileceğimiz esşiz manzarası ile büyülendiğimiz yaylada, seyrine doyamayacağımız manzaralar eşliğinde tururumuzu tamamlıyoruz. Yayladan inmeden BULUT DENİZİ manzarası eşliğinde SALINCAK ‘da fotoğraf çekilmeyi atlamıyoruz. Turumuzun bitiminde minibüslerle AYDER YAYLASI ‘na iniyoruz. Tur aracımız ile birlikte ÇAMLIHEMŞİN mevkiine ulaşıyoruz. ÇAMLIHEMŞİN ‘den minibüslerle (EKSTRA TUR: Ayder Üst Yayla Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK” larını da görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı köye gidiyoruz. Yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE ’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (Nayla) ’lerinden KARAYEMİŞ ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izliyoruz. Bu zevkli turumuzun ardından sıradaki durağımız, dileyen konuklarımız ile FIRTINA DERESİ ’nin en keyifli aktivitelerinden (ekstra aktivite) ZİPLİNE ve RAFTİNG aktiviteleriyle vakitlerini eğlenceli bir hale getirebilirler. Karadeniz sahili boyunca yolculuğumuzu sürdürürken ÇAYELİ ’nden öteye geçiyoruz. (EKSTRA TUR: Ağaran Şelalesi Turu) Muhteşem doğası ile muazzam görüntüsüyle büyülendiğimiz AĞARAN ŞELALESİ ziyaretimizin ardından TAŞKIRAN ’a doğru yol alıyoruz. Ardından otelimize ulaşıyor ve akşam yemeğimizi alıyor ve konaklıyoruz. Geceleme UzungölTaşkıran Mevkii ‘nde.

4.Gün: Uzungöl Yaylası, Of, Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak, Akçaabat Köfte, Vakfıkebir, Görele, Giresun Yaylası

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, UZUNGÖL YAYLASI için hareket ediyoruz. Yaklaşık 1090 mt yükseklikteki etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan, Karadeniz’in turizme açılan ilk yaylasında yürüyüş yapıyoruz. (EKSTRA TUR: Uzungöl Üst Yayla, Haldızen (Demirkapı)) Yaylası Turu 'na çıkıyoruz. Uzungöl 'ü besleyen set gölleri manzaraları eşliğinde bir köy yolculuğu bizleri bekliyoruz. SALINCAK Aktiviteleri ile fotoğraflarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Turumuzun bitiminde Uzungöl 'e iniyoruz. Bu konuda öncülük etmiş kişilerden birisi olan DURSUN ALİ İNAN tarafından yaptırılmış, 4000 metre kare alana kurulu, üç ana bölümden oluşan müzede, yöresel mimariye bağlı kalınarak yapılan ahşap Uzungöl evi, Dursun Ali İnan’ın otuz yıldır topladığı yöresel- arkeolojik eserler ve doğadan topladığı ağaç köklerinden yaptığı heykeller ve mobilyalar ile Uzungöl ’ün tarihi, kültürü, coğrafyası, faunası, florası, sosyal yaşamı anlatan UZUNGÖL DURSUN ALİ İNAN MÜZESİ ‘ni gezme şansını da yakalıyoruz. Büyüleyici manzarasına tanıklık edeceğimiz minik yürüyüşün ardından UZUNGÖL ‘e veda ediyor ve ÇAY FABRİKASI ’na gidiyoruz. Fabrikada yapraktan pakete giden yolculuğunu dinlerken, çaylarımızı yudumluyor ve minik bir keyif yapıyoruz. Sonrasında SÜRMENE ‘ye ulaşarak, ustasından bıçağın yapılış hikayesini dinliyor ve alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra AKÇAABAT ’a ulaşarak, yöreye özgü KÖFTE ve LAZ BÖREĞİ ’nin tadına bakma fırsatı yakalayacağımız keyifli öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Vakfıkebir, Görele üzerinden Giresun Yaylaları ‘na, Orta Karadeniz ‘in Yaylaları ‘na yolculuk başlıyor. Daha sonra Karadeniz Turlarımızın en özel yolculuklarından bir tanesine çıkıyoruz. Dereli yolu ile Türkiye ‘nin en temiz havasının bulunduğu Kümbet Yaylası ‘na tırmanışımız başlıyor. Doğa harikası Turkuaz renkli 3 büyük gölden oluşan MAVİGÖL ‘ü ziyaret ediyoruz. Daha sonra ALANCIK KÖYÜ sınırları içinde bulunan KUZALAN ŞELALESİ ’ni fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Geceleme sadece Gençaystar ayrıcalığı ile BİRUN KÜMBET Evleri ‘nde..

5.Gün: Giresun Yaylası, Salıncak, Atv Safari, Giresun Kale, Ordu, Fatsa, Ünye, Çarşamba, Samsun, İzmir

Sabah kahvaltımızı yayladaki otelimizde aldıktan sonra Kümbet Yaylası aktivitelerinden faydalanabiliriz. Salıncak, ATV Safari gibi fotoğraflarla ölümsüzleştireceğimiz aktiviteler için telefonlarınızı hazır bulundurmanızı öneriyoruz. Aklımızda Giresun Yaylası anılarıyla GİRESUN ‘a iniyoruz. Sabah kahvelerimizi ise KALE ‘den Giresun ve Karadeniz manzarası eşliğinde aldıktan sonra Oksijen Yurdu ORDU ’ya ulaşıyoruz. Şehri ve Karadeniz ‘in kıyılarını boylu boyunca göreceğimiz ORDU BOZTEPE TELEFERİK ile BOZTEPE ’ye çıkıyoruz. Kuşbakışı izlediğimiz şehre tekrar döndükten sonra, tekrar araçtaki yerimizi alarak, fındığı ile ünlü kentimizde FINDIK FABRİKASI ’na gidiyoruz. Sonraki ve son durağımız olan SAMSUN için yol almaya devam ediyoruz. Atamızı İstanbul ‘dan Samsun ‘a getiren gemi olarak bilinen ve tarihimizde önemli yeri olan BANDIRMA VAPURU ‘nu gördükten sonra, Avusturyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan; şehrin simgesi haline gelen ATATÜRK HEYKELİ ’ne gidiyoruz. Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra İLKADIM ANITI gezimizin ardından SAMSUN ‘a ve Karadeniz’e veda ederek havalimanına gidiyoruz. Çarşamba Havalimanı ‘nda SUNEXPRESS HAVA YOLLARI ‘na ait XQ9359 Sefer sayılı Saat: 22.15 uçuşu ile İZMİR ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Anılarla dolu bir yolculuğu daha sonlandırıyor ve vedalaşıyoruz. Hoşça kalın…

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar

 • İzmir - Trabzon Erken GidişSamsun - İzmir Geç Dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Turizm Belgeli Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 4 GECE Tamamı Yayla Otellerinde Konaklama
 • Oteller ‘de Sabah Kahvaltıları (4), Akşam Yemekleri (4)
 • (Batum Turu Gerçekleşirse Eğer 1 Akşam Yemeği Yoktur.)
 • Oteller ’de ve Yaylalarda Yöresel Eğlenceler
 • Ayder Yaylası ‘nda Merkezi ‘nde 2 Gece Konaklama Ayrıcalığı
 • Ayder Yaylası, Uzungöl Yaylası, Giresun Kümbet Yaylası, Uzungöl Taşkıran Yayla Ulaşımları
 • Giresun Kümbet Yaylası, Mavigöl ve Kuzalan Şelalesi Gezileri Ayrıcalığı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • (+65 Yaş Üzeri +40 TL Fark ödemektedir.)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Ekstra Olduğu Belirtilen Yayla Alternatifleri
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Sümela Manastırı Minibüsü
 • Zipline ve Fırtına Deresi Aktiviteleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu (Batum Turu için gereklidir.)
 • Gürcistan Batum Turu
 • Star İptal Güvence Paketi

Önemli Bilgiler

 • Turumuzun süresi 5 gün 4 gece olup otel konaklaması 4 Gece’dir.
 • Ekstra olarak belirtilen hizmetlerin Yeterli çoğunluk sağlanması ile gerçekleşecektir. Yeterli katılım oluşmaz ise gerçekleşmeyecektir. 
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Yol trafiği, yoğunluğu, yoğun yağış, sel, heyelan, bayram ve özel gün yoğunluğu sebebi ile rehber insiyatifiyle değişikliğe gidilebilir veya gezi noktalarından bazıları komple iptal edilebilir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı ŞİNOTUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
 • COVİD-19 Tedbirleri gereğince uygulanacak tüm prosedürler ek olarak tamamlanacaktır.
 • Gürcistan’a vizesiz ve pasaportsuz geçiş muafiyeti sayesinde sadece Yeni Tip TC Kimlikleri ile yapılmaktadır. 
 • Ehliyet, geçici kimlik yazısı ve diğer kimlik kartları ile geçiş yapılamamaktadır.
 • Gürcistan gümrük görevlileri kimlik konusunda son derece titiz ve kuralcı davranmaktadır. Geçişe izin verilmeyen misafirler için acentamızın bir yaptırım / yetkisi bulunmamaktadır.
 • Tüm bu şartlara rağmen, ayrıca eğer varsa, geçerli pasaportunuzu da yedek bir önlem olarak yanınızda bulundurabilirsiniz.
 • Gürcistan geçişleri için 18 yaş altı misafirlerimizin Anne ve Babasının yanında olması gerekmektedir. Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Gürcistan’a geçişleri için Noter den onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir.
 • Gürcistan gümrüğünden ülkeye her türlü ilaç sokulması yasaklanmıştır.
 • Tüm bu uyarılara rağmen Türkiye ya da Gürcistan polisinin geçisinize izin vermemesi nedeniyle geçiş yapamazsanız;
 • Acentamızın Gürcistan, Batum turunu ya da operasyonu iptal / değişiklik / erteleme şansı bulunmamaktadır.

Tarihler/Fiyatlar

                                    İki Kişilik Odada Kişi Başı          Ek Yatak                                      Çocuk

19.09.2022 3.999,00 TL - 3.999,00 TL 0 - 6 Yaş 2.299,00 TL
7 - 12 Yaş 3.199,00 TL
26.09.2022 3.999,00 TL - 3.999,00 TL 0 - 6 Yaş 2.999,00 TL
7 - 12 Yaş 3.199,00 TL

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800