Tur Detayı

 • Süresi: 2 GÜN-1 GECE
 • Bölgeler: ASSOS-BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-KADIRGA KOYU
 • Başlangıç Noktası: İZMİR
 • Bitiş Noktası: İZMİR
 • Tarihler: 06-20 AĞUSTOS / 03 EYLÜL
Tur Detayları

Adalarda Yüzme Molalı Süper Program

GÖKÇEADA & BOZCAADA TURU

Bozcada Ayazma Plajı ve Gökçeada Aydıncık Plajları’nde yüzme molası ayrıcalığı ile...

5*PARION HOTEL, ÇANAKKALE MERKEZ

Tarih ve kültür yanında denize, kuma ve güneşe doyacağımız, farklı damak lezzetleri tadacağımız turlarımıza sizleri bekliyoruz.

Yüzme Molaları, Ege ‘nin Seçkin lezzetleri, En Özel Koylarda tatil yapma imkanı ile…

2 Gün 1 Gece

2.Tur: 06-07 Ağustos (Cumartesi-Pazar), 3.Tur: 20-21 Ağustos (Cumartesi-Pazar), 4.Tur: 03-04 Eylül (Cumartesi-Pazar)

Kalkış Yerleri: Sabah saat 05.00 ’da ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 05.15 ‘de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 05.45 ‘de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka anıt Karşısı), 05.50 ‘de KARŞIYAKA YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Karşısı Mavikule), 05.55 ‘de BOSTANLI (Bostanlı İskele Karşısı Tiyatro Önü), 06.00 ‘de MAVİŞEHİR (Egepark AVM Ön Kapısı), 06.15 ’da ACENTA (Girne Bulvarı).

Gezilecek Yerler: Assos, Bozcaada, Ayazma Plajı, Kadırga Koyu

1. Gün: İzmir, Geyikli, Bozcaada, Ayazma Plajı, Çanakkale Merkez

Sabah saat 05.00 ’da ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 05.15 ‘de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 05.45 ‘de

KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka anıt Karşısı), 05.50 ‘de KARŞIYAKA YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Karşısı Mavikule),

05.55 ‘de BOSTANLI (Bostanlı İskele Karşısı Tiyatro Önü), 06.00 ‘de MAVİŞEHİR (Egepark AVM Ön Kapısı), 06.15 ’da ACENTA (Girne Bulvarı) önünden siz değerli yolcularımızı alarak hareket ediyoruz. Ayvalık, Akçay, Küçükkuyu istikametinden ilerleyen rotamızın ilk durağı Eyvah Eyvah filminin çevrildiği Geyikli Beldesi oluyor. Geyikli 'den feribota binerek Bozcaada merkeze geçiyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde adanın sokaklarını adımlıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren ada gezimiz sonrası dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Ayazma Plajı ‘na gidiyoruz. Ayazma Plajı ‘nın turkuaz mavisi denizinin ve altın rengi kumunun keyfini çıkarttıktan sonra ada merkezine dönerek dileyen misafirlerin adaya özgü hediyelik eşya, şarap, domates ve incir reçeli, sakızlı ve bademli kurabiye alışverişi yapması için ve ada sokaklarında fotoğraflar çekebilmesi için serbest zaman veriyoruz. Akşama doğru Çanakkale merkezde bulunan otelimize gitmek için feribota biniyoruz. Kuzey Ege'nin güzel köylerini görerek kent merkezindeki otelimize varıyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz insanı her daim dinlendiren Çanakkale kordon boyuna çıkarak akşamın keyfini çıkartmak üzere kafeler bölgesi, Barlar sokağı gibi yerleri gezip, Troya Atı ve Tarihi Saat Kulesinde fotoğraflar çekerek günün geç saatlerine kadar vakitlerini değerlendirebilirler.

2. Gün: Çanakkale, Gökçeada Turu Tam Gün (Yüzme Molalı), İzmir

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası ilk günü arayamayacak bir program bizleri bekliyor. Rotamız Ege denizinin kuzeyinde, Saroz Körfezi ‘nin ortasın yer alan Gökçeada. Kabatepe'den kalkan feribota binerek Gökçeada Kuzu Limanı ‘na geçiyoruz. Dünyanın ilk ve tek Cittaslow (Sakin kent) unvanına sahip adası olan Gökçeada 'da bizleri bozulmamış doğası, her yerde görebileceğimiz dağ keçileri karşılıyor. Sakızlı Muhallebisi ve Madamın Dibek Kahvesi ile meşhur eski bir Rum Köyü olan Zeytinli Köyü gezisi sonrası, adanın en güzel manzarasına sahip Tepeköy 'e gidiyor, Ulu Çınarların altında fotoğraf ve dinlenme molası veriyoruz. Ada merkezinde alacağımız yemek sonrası öğleden sonra deniz, kum ve güneşin keyfini sürmek için Aydıncık Plajı ‘na gidiyoruz. Dileyenler plajın yanında bulunan Tuz Gölü ‘nün şifalı çamurunu süründükten sonra denize girebilir. Temizliği ile meşhur Aydıncık plajındaki deniz molamız sonrasında dönüşe geçiyoruz. Çanakkale ‘den sonra yolculuğumuz kısa molalarla İzmir ‘e dek sürecek. Bir başka tatil yolculuğunda misafirimiz olmanız dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgilendirme: Yoğun dönemlerde tur otobüslerinin adaya alınmaması ya da dönüş feribotlarında yer bulunmama riskine karşın tur otobüsümüzü adaya geçirmediğimiz durumlar oluşabilmektedir. Böylesi durumlarda kişisel feribot ücreti ve adalarda kullanılanacak dolmuş ücreti misafirlerimize aittir. Bozcaada Feribot 18 TL, Ayazma Dolmuş 10 TL, Gökçeada Feribot 18 TL

Gökçeada Dolmuş (kişi sayısına özel kiralanacaktır- tahmini 60 TL),

Plaj tesislerinde kullanılacak şezlong ve şemsiye ücretleri misafirlerimize aittir. (Şezlong- Şemsiye kişi başı 30- 40 TL)

Bu rakamlar bilgilendirme amaçlı olup anlık zamlar eklenebilir.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Turizm Belgeli Araçlar ile Tüm Ulaşımlar ve Çevre Gezileri
 • 1 Gece Hotel ’de Yarım Pansiyon Konsept Konaklama Otel’de Alınan Sabah Kahvaltısı (1) ve Akşam Yemeği (1)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası (+65 Yaş Üzeri için 20 TL Fark öder.)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze, Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Duraklama ve Molalarda Alınan Yiyecek, İçecekler Bozcaada Feribot ve Minibüs Ücretleri
 • Star İptal Güvence Paketi

Önemli Bilgiler

 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • (*) Adalarda özel gün ve dönemlerde bazı istikametlerde tur otobüsünün ilerlemesi ve turu planlanan sürede yapamaması durumunda minibüs ile turlarımız tamamlanmaktadır. Bu ücret yolcular tarafından ödenmektedir. Feribot saatlerindeki değişiklikler ve yoğunluk sebebiyle program rehber yetkisiyle değiştirilebilir.
 • Turlarımızda, araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Turizm paketli 17-27-31-46 Kişilik araçlar tercih edilmektedir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile 1 Çocuk için geçerlidir.
 • Tur programı GENÇAY STAR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

Tarihler/Fiyatlar

06.08.2022

İki Kişilik Odada Kişibaşı  999 TL

Tek Kişi     1399 TL

Ek Yatak    999 TL

Çocuk    0-6 Yaş  599 TL

          07-12Yaş  899 TL

20.08 / 03.09.2022

İki Kişilik Odada Kişibaşı  899 TL

Tek Kişi     1299 TL

Ek Yatak    899 TL

Çocuk    0-6 Yaş  499 TL

          07-12Yaş  799 TL

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800