PROMOSYON

Kılavuz

 • Süresi: 3 Gün 3 Gece / 2 Gece Selanik Konaklamalı
 • Bölgeler: SELANİK - KAVALA - SEREZ - DRAMA - GÜMÜLCİNE
 • Tarihler: 9-12 Nisan & 30 Nisan - 03 Mayıs
Tur Detayları

SELANİK & DRAMA & SEREZ & KAVALA

3 GÜN – 3 GECE /  KİŞİ BAŞI 168 €URO

SELANİK ( 2 GECE KONAKLAMA )

 

HAREKET TARİHLERİ:

 30 NİSAN -03 MAYIS 2020

AKŞAM ÇIKIŞ: İZMİR / İPSALA  23 OCAK

Akşam saat 19.00’de belirlenen noktalardan konuklarımızı alarak İpsala sınır kapısına hareket ediyor, gece yolculuğu yapıyoruz.

 

1.Gün: İPSALA / DRAMA / SEREZ/ SELANİK  24 OCAK

 Sabah saatlerinde İpsala sınır kapısına ulaşıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından yaklaşık iki saatlik bir yolculuk sonrası uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Molamızın ardından Drama ’ya ulaşıyoruz. Kent merkezinde Osmanlı Dönemi yapılarından olan ve mübadele sonrası kiliseye çevrilen Beyazıt Cami’ni gördükten sonra, küçük ve dar sokaklardan oluşan çarşısını gezmek üzere serbest zaman veriyoruz. Daha sonra türkülere konu olmuş ve Debreli Hasan adıyla hafızalara kazınmış köprünün kalıntılarının bulunduğu Aya Varvara Çayı mesire alanına gidiyoruz. Drama ziyaretini tamamlıyor; Sereze doğru hareket ediyoruz. Özgürlük Meydanı, Vilayet Binası, Çandarlı İbrahim Paşa Bedesteni ve Zincirli Cami yürüyüş turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Selanik şehrine hareket ve konaklama Selanik’te.  4* Otelde.

2.GÜN: SELANİK 25 OCAK

Sabah kahvaltısının ardından Selanik şehrini rehberimiz eşliğinde keşfediyoruz. 1493-1912 yılları arası Kasımiye Cami olarak hizmet vermiş olan Aya Dimitri Kilisesi’ni ve eski Osmanlı Hükümet Binası olan Makedonya Hükümet Binası’nı panoramik olarak görerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evine ulaşıyoruz.  Atamızı doğduğu topraklarda ve evinde andıktan sonra yürüyüş turumuza başlıyoruz. Rotonda (Hortacı Cami), Venizelos Meydanı, Bedesten, Hamza Bey Cami, Aristoteles Meydanı, Kordon, Beyaz Kule ve Büyük İskender Heykeli yürüyüş turumuzda göreceklerimiz arasında. Turumuz sonrası serbest zaman. Konaklama Selanik’ te. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Yunan Tavernası eğlencesine katılabilirler. Konaklama Selanik’te.

3.GÜN: SELANİK / KAVALA 26 OCAK

Sabah kahvaltısının ardından Kavala’ ya hareket ediyoruz. Şehre varışımızla Kavala yürüyüş turumuza başlıyoruz. Liman, Su Kemerleri, Pargalı İbrahim Paşa Cami (Havari Paul Kilisesi), Kavala Evleri, İmarethane, günümüzde cami olarak tek kalmış olan Halil Bey Cami, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Panagiai Kilisesi yürüyüş turumuzda göreceklerimiz arasında. Daha sonra Kavala’nın leziz deniz mahsullerini tadabileceğiniz keyifli bir öğle yemeği için mola veriyoruz. Molamızın ardından Kavala Kurabiyesi alışverişimiz için Nea Karvali’de bulunan yerel fırına geçiyoruz. Ardından İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerimiz sonrası Free Shop alışverişimiz için serbest zaman alıyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra Keşan - Çanakkale üzerinden geç saatlerde İzmir’e ulaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Programda belirtilen güzergâhlarda tüm ulaşımlar
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Selanik’ de 2 gece 4* otelde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Tüm şehir vergileri
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Vize Ücreti ( 140 € )
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Müze giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı (Devlete ödenen 50 TL )
 • Yemekli Taverna Gecesi ( isteğe bağlı)
 • 64 -79 yaş arası sürprim farkı 15 €

Önemli Bilgiler

Rezervasyon tur ücreti ödenince kesinleşmektedir.

Koltuk numarası kesin kayıt sırasına göre verilir.

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için yeterli sayıda katılımcıya ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ŞİNO Tur yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.

Yıldızları veya standartları aynı kalmak koşulu ile kalınacak otellerde değişiklik yapılabilir.

Tura çıkmadan veya tur sırasında meydana gelebilecek hava şartları ve muhalefeti, teknik olay ve arızalardan veya devletlerarası ilişkilerden doğabilecek değişikliklerden veya gecikmelerden ŞİNO Turizm sorumlu tutulamaz.

ŞİNO TURİZM programda değişiklik hakkına sahiptir.

NOTLAR:

1-Yeşil pasaport  ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur.

2-Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.

3-Shengen vizesi alacak yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 1 ay önce acentaya teslim etmesi gerekmektedir. Vizenin yetişmemesi ve  vize reddi durumlarında ŞİNO TUR’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

4-Tur programı ŞİNO TUR SEYAHAT ACENTASI  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

5-  ŞİNO TUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak  ŞİNO TUR`un hiçbir sorumluluğu yoktur. ŞİNO Tur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında  ŞİNO Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

6 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ŞİNO TUR sorumlu değildir.

7- Bazı Otellerde 3’lü odalarda ek yatak verilmektedir. 3’lü kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

8 -Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir.

 

Tarihler/Fiyatlar

TUTAR

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI NAKİT 168 €

ADVANTAGE, AXESS, BANKKARTCOMBO, BONUS, CARDFINANS, MAXIMUM, PARAF, WORLD

 

 

 

TEK ÇEKİM

2 TAKSİT

3 TAKSİT

173 €

176 €

178 €

 

TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI: 215 €

İKİ YETİŞKİN YANINDA ÇOCUK ÜCRETLERİ:  

0-5 YAŞ: 85 € / 6-11 YAŞ: 128 €

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800