PROMOSYON

Kılavuz

  • Süresi: Günübirlik
  • Bölgeler: Ödemiş Pazarı & Birgi & Gölcük
  • Başlangıç Noktası: İzmir
  • Bitiş Noktası: İzmir
  • Tarihler: 07 ARALIK & 21 ARALIK
Tur Detayları

ÖDEMİŞ PAZARI , BİRGİ, GÖLCÜK TURU 

 07 ARALIK & 21 ARALIK
KİŞİ BAŞI 65 TL Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan alarak turumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde uygun bir tesiste alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız olan  Aydınoğulları Beyliği’nin merkezi Birgi’ de tarihi, ULUCAMİ VE İMAM-I BİRGİVİ TÜRBE VE KÜLLİYESİ’Nİ ziyaret ediyor ve burada vereceğimiz kısa bir serbest zaman sonrasında   araçlarımıza binerek Ödemiş’in yolunu tutuyoruz. Ödemiş’e ulaşmamızın ardından bölgenin en büyük ve en prestijli halk pazarlarından biri olan ÖDEMİŞ PAZARINDA alışveriş keyfi sürerken, binlerce köylünün en doğal yollarla ürettikleri ürünleri alma fırsatını yakalıyoruz. Alışveriş keyfi sonrasında öğle yemeğimiz için restorana geçiyoruz. Öğle yemeğimizde MEŞHUR ÖDEMİŞ KÖFTESİ ‘nin tadına bakabilirsiniz. Öğle yemeğimizden sonra son ziyaret yerimiz olan GÖLCÜK GÖLÜ’NE hareket ediyoruz. Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrası köy meydanında toplanarak son alışverişlerimizi yapıyor ve araçlarımıza biniyoruz. Tur bitimi ve İzmir’e hareket.

Fiyata Dahil Olanlar

Konforlu araçlar ile Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
Programda belirtilen tüm geziler

Fiyata Dahil Olmayanlar

Sabah kahvaltısı/ Öğlen Yemeği
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Tüm şahsi harcamalar

Önemli Bilgiler

Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 16, 27, 31, 46 ve 50 kişilik araçlar kullanılmaktadır.

Rezervasyon tur ücreti ödenince kesinleşir.

Koltuk numarası kesin kayıt sırasına göre verilir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için yeterli sayıda katılımcıya ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ŞİNO Tur yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.

ŞİNO TURİZM, olumsuz hava koşulları, yol engeli, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir.

ŞİNO TURİZM programda değişiklik hakkına sahiptir.

Tarihler/Fiyatlar

16 KASIM & 07 ARALIK & 21 ARALIK

65TL

Yorumları Oku Bu Tur İçin Yorum Yap

 

 

 

Bir sorunuz mu var? Mesaj gönderin ya da arayın +90 232 464 0 800